فیلتر شنی استخر

فیلتر شنی استخر یکی از انواع فیلترهایی است که در استخر مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع، فیلتر شنی استخر را می توان محبوب و پرکاربردترین نوع فیلتر دانست. این فیلتر قادر است ذرات بسیار ریزی را تصفیه کند و به خاطر قیمت ارزانی که دارد، در عموم استخرها از آن استفاده می شود. جهت خرید فیلتر شنی استخر و یا دریافت لیست قیمت انواع فیلتر استخر، شرکت نقراب در خدمت شما سروران گرامی می باشد.
فیلتر شنی استخر چیست؟
فیلتر شنی استخر از تجهیزات استخر می باشد. فیلتر شنی استخر به طور کلی گزینه ای مقرون به صرفه برای فیلتر کردن استخرهایی که در زیر زمین و یا روی زمین ساخته می شوند می باشد. فیلتر شنی استخر به طور خاصی طراحی شده است که کثیفی و ذرات را از بین می برد و سپس آب تصفیه شده از انتهای فیلتر بیرون می رود. در یک فیلتر شنی استخر، پس از تصفیه، آب به استخر جریان می یابد. همانطور که می دانید در فیلتر شنی استخر، شن و ماسه باعث کثیفی فیلتر می شود و با گذشت زمان و استفاده بیشتر از فیلتر شکن استخر ، فیلتر کثیف تر شده و فشار جریان آب از طریق فیلتر کاهش می یابد و این کاهش در فشار جریان آب به نوبه خود باعث افزایش میزان فشار به فیلتر می شود. این اتفاق به صاحب استخر می گوید که وقت آن رسیده است که فیلتر شنی استخر را تمیز کند.
فیلتر شنی استخر با کیفیت بالا برای استخر شما کلیدی است و برای ایجاد و حفظ یک محیط شنا سالم و بهداشتی ضروری است. سیستم فیلتر بخش مهمی از استخر شنا است و انتخاب فیلتر مناسب طول می کشد. سازنده های استخر شنا با سالها تجربه، همیشه فیلتر شنی استخر را پیشنهاد می کنند. این فیلترهای استخر با کیفیت بودن و قابلیت اطمینان بودن خود را ثابت کرده اند، و علاوه بر این، آنها بسیار با دوام هستند.
فیلتر شنی استخر محبوب ترین و بهترین محصول برای تمیز کردن استخر است. علاوه بر این، فیلترهای شنی استخر قادر به فیلتر کردن مقدار زیادی از آب شنا استخر برای مدت کوتاهی از زمان است. این دستگاه برای فیلتراسیون خوب و همچنین ضد عفونی خوب استخر استفاده می شود.
انواع فیلترهای استخر:
فیلتر شنی
کارتریج
مزایای فیلتر شنی استخر:
فیلتر شنی استخر یک سیستم فیلتر با کیفیت بالا است. بر خلاف سایر سیستم های فیلتر، این نوع فیلتر، ذرات کوچک را نیز جذب می کند. ذرات بزرگ شامل آلودگی هایی مانند مو، حشرات و برگ ها را نیز جذب می کند.
از بین بردن خاک و ذرات با اندازه 20 تا 40 میکرون .
استفاده آسان برای استفاده .
کار با آن ساده است.
تعمیر و نگهداری کم.
شستشوی آن آسان است.
فیلتر تصفیه عالی
گردش آب بهتر
ترکیب آسان با قطعات دیگر و نصب و راه اندازی ساده تر
معایب فیلتر شنی استخر:
به طور منظم (هر هفته) باید شستشو داده شود.
هر 5 سال یک بار باید جایگزین شود.
فیلتر شنی استخر چگونه کار می کند؟
اگر شما دارای یک استخر هستید، با عملکرد فیلتر شنی استخر باید آشنا شوید. شما باید از کیسه های جمع آوری استفاده کنید تا همه باقیمانده های بزرگتر (شاخه ها، برگ ها، حشرات، و غیره) را جمع آوری کنید تا به فیلتر شنی استخر نفوذ نکرده و طول عمر فیلتر افزایش یابد.
هنگامی که آب به فیلتر شنی استخر می رسد، آن از طریق فیلتر از بالا به پایین پمپ می شود. این فیلتر با یک محیط تصفیه پر شده است. ما همیشه ماسه را، به رغم وجود سایر رسانه ها، مانند مروارید شیشه ای، انتخاب می کنیم.
آب در بالای ماسه قرار دارد و از آن عبور می کند. ذرات خاک به شن و ماسه می ریزند و آب تازه ای از فیلتر شنی استخر خارج می شود. سپس آب به استخر شنا هدایت می شود و گاهی اوقات آب را از سیستم گرمایش استخر می گذرانند.
از فیلتر شنی استخر چگونه نگه داری کنیم؟
یک فیلتر شنی استخر به طور کلی نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارد. شما باید فیلتر را هر هفته برای حدود 5 دقیقه تمیز کنید. فیلتر را بشویید تا آلودگی ها از آن جدا شوند.
چگونه یک فیلتر شنی استخر، استخر شما را سلامت می کند؟
یک استخر شنا بدون فیلتر شنی استخر به زودی کثیف تبدیل خواهد شد. بدون فیلتر، باکتری و خاک در استخر باقی می ماند. پس فیلتر شنی استخر به سرعت یک استخر را به یک محیط سلامت و سالم تبدیل می کند. این چیزی است که شما قطعا باید توجه کنید!
چه زمانی باید استخر شنا را فیلتر کنید؟
اگر از استخر استفاده می کنید، مهم است که آن را به اندازه کافی فیلتر کنید. مقدار زمان فیلترینگ بستگی به فیلتر نصب شده دارد. تنظیم فیلتر خود را بر اساس ظرفیت تجهیزات و حجم استخر خود انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که آب استخر از طریق فیلتر به طور کامل و هر 4 ساعت عبور می کند.
برای تعیین ظرفیت فیلتر خود، نگاهی به سرعت جریانی که می تواند توسط فیلتر و پمپ فیلتر انجام شود بیندازید. در حالت ایده آل، یکسان هستند، اما اطمینان حاصل کنید که آنها حداقل در ظرفیت را دارند.
چگونه ماسه فیلتر شنی استخر را تعویض کنیم؟
شیر ، شیلنگ یا لوله هایی که به شیر متصل هستند را بردارید.
ماسه را بردارید.
مخزن فیلتر شنی استخر را بشویید.
قسمت مخزن را با آب پر کنید.
ماسه جدید را اضافه کنید.
تمام اتصالات را ببندید.
فیلتر را بشویید.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!


مقالات مرتبط