لیست مقالات

استخر چیست؟

استخر ، سازه ایست مصنوعی که همانند یک مخزن سریاز ، آب مورد نیازی که برای مقاصد مختلف مورد استفاده قرار میگیرد را در خود نگه میدارد.

معماری داخلی ساخت استخر ها

در سالهای اخیر برای آن که امکان بهره برداری از استخر در تمام طول سال وجود داشته باشد ، تمایل کارفرمایان بیشتر به ساخت استخرهای سرپوشیده بوده است .

ساخت استخر از زبان متخصصان

راهنمایی طراحی ساخت استخر از زبان متخصصان همیشه اولین قدم را به عنوان مشکل ترین و مهمترین قدم هر کاری بیان می کنند حال آنکه این قدم مربوط به ساخت یک استخر در حیاط منزل خودتان باشد، میتواند یک مرحله حساس در تغییر ظاهر ساختمان تلقی گردد

آنتی باکتریال کوانتوم

آخرین تکنولوژی تصفیه آب استخر، محصول Elecro انگلستان با 3 سال گارانتی *** رآکتور مدل QP-130، با تنظیم دیجیتالی و دوزینگ پمپ هوشمند جهت تزریق اسید یا هیدروژن پراکسید مناسب برای استخر تا حجم 130 مترمکعب؛

چهار سوال اساسی در پروژه ساخت استخر

یکی از مسائلی که سازندگان استخر در هنگام ساخت با آن مواجه می شوند، سوالات بیشمار افرادی است که از آنها می پرسند. مقدار هزینه، روند طراحی و ساخت و مقدار زمان از سوالاتی که بعضی اوقات سازندگان را به خاطر پرسیدن متعدد، آنها را کلافه میکند.

ساخت استخر فایبرگلاس

همیشه گفته اند که ساختن سخت تر از خراب کردن است مخصوصا اینکه بخواهید یک پروژه ای را در ساختمان خود انجام دهید. متاسفانه امروزه استخر یک وسیله تجملاتی برای اکثر افراد شده است و هدف آنها فقط داشتن آن است.

ساخت استخر در زیر زمین

یکی از چالش های اصلی برای ساخت استخر، پیدا کردن مکانی مناسب برای آن می باشد. حیاط خانه عمومی ترین مکانی است که استخر را در آنجا می سازند اما بعضی اوقات استخر را غیر از حیاط خانه و در پشت بام یا داخل طبقات می سازند.

4 روش برای ساخت استخر مقرون به صرفه

آرزوی هرکسی داشتن یک استخر خصوصی در منزل شخصی خود است اما به دلایلی بعضی افراد هیچگاه نمیتوانند به این آرزو برسند. ساخت استخر نیازمند مکان و بودجه اقتصادی کافی است که این امکان برای همه وجود ندارد.

20 نکته مهم که قبل از ساخت استخر بهتر است بدانید

ساخت استخر شاید در ظاهر خیلی ساده به نظر برسد اما در واقع اینطور نیست. شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید در حیاط خانه خود یک استخر ایجاد کنید اما هیچگونه اطلاعاتی از مراحل ساخت آن و اینکه چه شرکتی یا سازمانی این فعالیت را انجام میدهد، نداشته باشید.

ساخت استخر و منطقه ایمن برای کودکان

ساخت استخر خانگی یکی از بزرگترین چالش ها و دردسرهایی هر فردی در ساختمان خود میتواند داشته باشد، مخصوصا اینکه میخواهید از امنیت آن برای استفاده تمامی اعضای خانواده مطمئن شوید.

چه نکاتی برای مکانی یابی ساخت استخر باید رعایت کنیم

داشتن استخر در منزل مسکونی، آرزوی هر صاحب خانه ای است اما خب باید این نکته را در نظر داشت که ساختن استخر هم مانند بقیه موارد، دارای اصول و قواعدی است و هر ساختمانی نمی تواند استخر داشته باشد یا باید محدودیت بیشتری را نسبت به بقیه ساختمانها در نظر گرفت.

دستگاه آب شیرین کن

دستگاه آب شیرین کن شامل فرایندی است که نمک و سایر مواد معدنی و املاحات موجود در آّ را جدا میکند .

چوبکاری سونای خشک

یکی از بهترین چوبهایی که در چوبکاری سونای خشک از آن استفاده میشود ، جوب درخت سرو و صنوبر میباشد

اتصالات upvc

ما با ارائه طیف گسترده ای از اتصالاتupvc توسط تیم حرفه ای ،آنها را برای صنایع مختلف از جمله کشاورزی، ساخت و ساز و... ارائه می دهیم .

پمپ استخری هایوارد

شرکت هایوارد آمریکا تولید کننده پمپ استخری هایوارد و پیشرو در ساخت پمپ های با کارآمد بالا می باشد.

چگونه یک استخر چوبی بسازیم؟

ساخت استخر چوبی!! بله درست خوانده اید.ساخت استخر بوسیله چوب و با هزینه ای به مراتب خیلی کمتر از خرید و نصب استخر.

لوله و اتصالات جدید

لوله و اتصالات upvc به طور تصادفی در سال 1872 توسط شیمیدان آلمانی اویگن باومان سنتز شد. پلیمر به عنوان یک جامد سفید در داخل فلاسک وینیل کلراید که گذاشته شده بود در معرض نور خورشید ظاهر شد.

ساخت جکوزی خانگی

ما تصمیم گرفتیم که ساخت جکوزی خانگی خود را در حیاط خلوت بسازیم. ایده اصلی این است برای قرار دادن دو مبل قدیمی رو در روی یکدیگر ، جعبه آنها در تقویت ساخت و ساز و سپس پوشش آن همه با یک ورق لاستیکی باغ - برکه. خوانده شده در برای گام به گام دستورالعمل در مورد چگونگی ساخت جکوزی خانگی خود را.

ساخت استخر جدید

ساخت استخر همانند بسیاری از پروژه های ساختمانی دارای اصول و ضوابط تخصصی خاصی میباشد.

ساخت جکوزی جدید

ساخت وان جکوزی برای اولین بار توسط برادران جکوزی صورت گرفت .