0

اخبار و مقالات

معماری داخلی ساخت استخر ها
جانمایی استخرهای سرپوشیده و معماری داخلی آن هادر سالهای اخیر برای آن که امکان بهره برداری از استخر در تمام طول سال وجود داشته باشد ، تمایل کارفرمایان ..
ساخت استخرها
ساخت استخر هااستخر چیست؟استخر ، سازه ایست مصنوعی که همانند یک مخزن سریاز ، آب مورد نیازی که برای مقاصد مختلف مورد استفاده قرار میگیرد را در خود نگه می..
آنتی باکتریال کوانتوم
آخرین تکنولوژی تصفیه آب استخر، محصول Elecro انگلستان با 3 سال گارانتی ***رآکتور مدل QP-130، با تنظیم دیجیتالی و دوزینگ پمپ هوشمند جهت تزریق اسید یا هی..
ساخت استخر-طراحی ساخت استخر-ساخت استخر از زبان متخصصان
راهنمایی طراحی ساخت استخر از زبان متخصصانهمیشه اولین قدم را به عنوان مشکل ترین و مهمترین قدم هر کاری بیان می کنند حال آنکه این قدم مربوط به ساخت یک اس..
ساخت استخر فایبرگلاس
  یک راه آسان برای تعمیر چکه آب در هنگام ساخت استخر فایبرگلاس رویساهمیشه گفته اند که ساختن سخت تر از خراب کردن است مخصوصا اینکه بخواهید یک پروژه ..
چهار سوال اساسی در پروژه ساخت استخر
یکی از مسائلی که سازندگان استخر در هنگام ساخت با آن مواجه می شوند، سوالات بیشمار افرادی است که از آنها می پرسند. مقدار هزینه، روند طراحی و ساخت و مقدا..
4 روش برای ساخت استخر مقرون به صرفه
آرزوی هرکسی داشتن یک استخر خصوصی در منزل شخصی خود است اما به دلایلی بعضی افراد هیچگاه نمیتوانند به این آرزو برسند. ساخت استخر نیازمند مکان و بودجه اقت..
ساخت استخر در زیر زمین
یکی از چالش های اصلی برای ساخت استخر، پیدا کردن مکانی مناسب برای آن می باشد. حیاط خانه عمومی ترین  مکانی است که استخر را در آنجا می سازند اما بعض..
ساخت استخر و منطقه ایمن برای کودکان
ساخت استخر خانگی یکی از بزرگترین چالش ها و دردسرهایی هر فردی در ساختمان خود میتواند داشته باشد، مخصوصا اینکه میخواهید از امنیت آن برای استفاده تمامی ا..
20 نکته مهم که قبل از ساخت استخر بهتر است بدانید
ساخت استخر شاید در ظاهر خیلی ساده به نظر برسد اما در واقع اینطور نیست. شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید در حیاط خانه خود یک استخر ایجاد کنید اما..
چه نکاتی برای مکانی یابی ساخت استخر باید رعایت کنیم
داشتن استخر در منزل مسکونی، آرزوی هر صاحب خانه ای است اما خب باید این نکته را در نظر داشت که ساختن استخر هم مانند بقیه موارد، دارای اصول و قواعدی است ..
نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 95
ساخت و ساز همراه با زیر شاخه های فراوان خود به یک صنعت  تبدیل شده است که ساخت استخر ، سونا و جکوزی نیز یکی از زیر شاخه های آن میباشد ...
چهاردهمین نمایشگاه آشپزخانه ، حمام ، سونا ، استخر
حضور شرکت نقراب در چهاردهمین نمايشگاه  آشپزخانه، حمام، سونا ، استخر كه از نخستين دوره تاكنون شاهد رشد كيفی و كمی بسيار چشمگير آن بوده ايم.چهاردهم..
دستگاه آب شیرین کن
دستگاه آب شیرین کن شامل  فرایندی است که نمک و سایر مواد معدنی و املاحات موجود در آّ را  جدا میکند .آب شور برای تولید آب شیرین ، برای مصرف ان..
عرض {start} الى {end} من {total} ({pages} صفحات)